HİZMETLERİMİZ

Kapıdan Kapıya
Teslim Express Servis:

1

UKGS ile kapıdan kapıya express servis hizmetini seçerek numune, hediye ve doküman gönderilerinizi hızla ve güvenle gönderebilirsiniz. Bu hizmet ile gönderileriniz UKGS kuryeleri tarafından kapınızdan alınır ve aynı gün yurtdışı çıkış işlemleri gerçekleştirilir. Birçok Avrupa ülkesine 1 işgünü, Amerika’ya ortalama 1-2 işgünü gibi son derece hızlı transit sürelerde kargolarınız alıcılara teslim edilir. Bu süreçte tüm kargolarınızın anlık durumlarını web sitemizden konşimento numaranız ile takip edebilirsiniz.

2

Kapıdan Kapıya
Teslim Ekonomik Servis:

Çok acil olmayan gönderileriniz için ciddi fiyat avantajı sağlayan kapıdan kapıya ekonomik servis hizmetini seçerek express servise göre transit süre bakımından 1-2 işgünü daha esnek olan hizmetimizi de tercih edebilirsiniz. Express servis ile aynı özelliklere sahip olmakla birlikte transit süresi Express servise göre daha uzundur. Bu süreçte tüm kargolarınızın anlık durumlarını web sitemizden konşimento numaranız ile takip edebilirsiniz.

ETGB – Mikroihracat:

3

300 kg ve 15000 € fatura değerini aşmayan gönderilerinizi, Elektronik Ticaret Gümrük Beyanı (ETGB) kapsamında, hiçbir prosedür gerektirmeden, alıcılarınızın adresine kadar bu hizmet ile teslim ediyoruz. Bu süreçte tüm kargolarınızın anlık durumlarını web sitemizden konşimento numaranız ile takip edebilirsiniz.

4

B2C E-TİCARET:

İnternet aracılığı ile satışını yaptığınız tüm gönderilerinizi, kapınızdan alıp, alıcılarınızın kapısına kadar teslim ediyoruz. Gönderi adetleri yoğun olan müşterilerimiz için, API entegrasyonu sayesinde operasyonel süreçleri kolaylaştırıyoruz. Bu süreçte tüm kargolarınızın anlık durumlarını web sitemizden konşimento numaranız ile takip edebilirsiniz.

Havakargo – İhracat:

5

Tüm Havayolu beyannameli çıkış gönderileriniz için alternatif çözümler üretiyoruz. Port to Port – Port to Door – Door to Port – Door to door alternatifleri ile maliyetlerinizi düşürerek yurtdışı satışlarınızı arttırmaya yardımcı oluyoruz.

6

Havakargo – İthalat:

Kargonuzu, dünyanın neresinde olursa olsun, sadece bir talimatınız ile göndericinizden alıp, Türkiye’ye getiriyoruz. Port to Port – Door to Port – Door to Door alternatifleri ile sizlere yardımcı oluyoruz.

Uçucu Kurye
(On board) Hizmeti:

7

30 kg’ı aşmayan, çok acil kargolarınız için kullanabileceğiniz özel bir servistir. UKGS kuryesi sadece sizin yükünüz için uçar ve mümkün olan en hızlı şekilde teslimatı gerçekleştirir.

8

Sigorta:

Proforma fatura ve ETGB kapsamında çıkış yapan tüm gönderileriniz, fatura değeri üzerinden max 100 USD’ye kadar otomatik sigortalıdır. Daha yüksek değerli gönderileriniz için ayrıca sigorta talep etmeniz gerekmektedir. UKGS, talep etmeniz durumunda son derece uygun fiyatlarla tüm gönderilerinizi sigortalı olarak taşıyabilmektedir.

Üyesi Olduğumuz
Organizasyonlar

iata ulaştırma bakanlığı Ticaret bakanlığı utikad fiata Sivil Havacılık
Top